Web Tasarım ve Yazılım stratejilerimizi sürekli değişen kullanıcı deneyimlerini değerlendirerek ilgili sektöre özel en verimli olacak şekilde oluşturuyoruz. Çünkü marka kimliği ile uyumlu tasarım, pazarlama stratejisiyle paralel içerik ve kullanıcı dostu uygulama ile hazırlanan bir web sitesi hem marka değerini hem de satış rakamlarını artırmaya yardımcı olur.

Tasarım öncesi rakip analizi yaparak müşterimiz için en uygun yol haritasını belirleriz. Size özel hazırladığımız arayüz tasarımı ile fark yaratır ve web sitenizdeki ziyaretçi davranışlarını yönlendirerek hedef içeriğe ulaştırabiliriz.

Web siteniz hazırlanırken site haritası oluşturulur, ilgili tüm SEO (Search Engine Optimization) çalışmaları tamamlanır ve böylelikle site içeriklerinizin en kaliteli şekilde indekslenmesini sağlarız.

web-yazılım-tasarım

Hedef kitlesi, her zaman tüm cihazlardan web sitenize ulaşabilmeli. Yani sadece masaüstü görünüme uyumlu değil, cep telefonu ve tabletler ile de uyumlu bir site hazırlanması kullanıcı memnuniyeti açısından çok önemlidir. Günümüz kullanıcılarının deneyimlerinin büyük çoğunluğunun mobilden olduğu gerçeğini de göz önünde bulundurarak daima responsive tasarımlar ile müşterimizin web sitesini en verimli şekilde sunuyoruz.

Tüm cihazlarla uyumlu bir sitede ziyaretçi daha uzun süre vakit geçirir. Bu durum da kullanıcı deneyimi de hemen çıkma oranını etkileyerek aslında SEO çalışmalarımızı da destekler.

©2023 BERS AJANS

İletişim

Şu anda çevrimiçi değiliz. Ancak bize bir e-posta gönderebilirsiniz ve en kısa sürede size dönüş yapacağız.

Sending
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Log in with your credentials

Forgot your details?