Halka İlişkiler karşılıklı yarar sağlayan iki yönlü iletişime dayalı dürüst ve sorumlu uygulamalarla kamuoyunu etkilemeye yönelik planlı yapılan çalışmalardır. Halkla İlişkiler, kurum felsefesinin oluşturulması, amaçlarının saptanması, kuruluşun değişen çevre koşullarına uyum sağlaması gibi önemli yönetimsel kararlara etkide bulunmaktadır.

Halkla İlişkiler, teknolojik ve sosyal alanda yaşanan hızlı gelişimle birlikte hedef kitlenin değişen gereksinimlerine kurum adına yanıt vermek zorundadır.

Halka İlişkiler günümüz dünyasında biraz basite indirgense de aslında iş yaşamının en önemli yapı taşlarından biridir. Basın İlişkileri, Radyo ve Televizyon Tanıtım Faaliyetleri, Kurumsal Makaleler, Bülten gibi Kurumsal Yayınlar, Kurumsal Kimlik Yönetimi, Etkili Sunum Teknikleri, Kurum Dili ile İletişim Becerileri, Sergi Fuar ve Etkinlik Yönetimi, Kriz ve İtibar Yönetimi, Kurum İçi İletişim ve Sponsorluk gibi birçok önemli alanda uzman ve yeterli olmayı gerektirir.

Firmanızın halkla ilişkiler konusunda herhangi bir faaliyeti yok ve büyüme ile doğru orantılı tüm bunların eksikliğini hissediyorsanız, Hemen bizimle iletişime geçebilir, profesyonel destek alabilirsiniz.

halkla-ilişkiler

©2024 BERS AJANS

İletişim

Şu anda çevrimiçi değiliz. Ancak bize bir e-posta gönderebilirsiniz ve en kısa sürede size dönüş yapacağız.

Sending
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Log in with your credentials

Forgot your details?