Markanızın ifade etmek istediği mesajı doğru tasarımla aktarmak, ürünleriniz ve hizmetleriniz için alacağınız en önemli adımdır. Müşterileriniz için sunduğunuz bu ürün ve hizmetlerin, marka çizginizle bütünleşmiş olması ve ileteceği mesajları uygun dilde aktarması için tasarımsal bütünlüğün yakalanmasının yanı sıra, içinde bulunulan sektöre  ve amacına göre de çalışılması gereklidir.

Grafik tasarım çalışmaları, kurumsal kimlik ögeleri içerisinde sayabileceğimiz logo, kartvizit, katalog, antetli kağıt, promosyon ve zarf vb. gibi ofset çalışmaların yanı sıra, poster, afiş, e-bülten, sosyal medya içerik görselleri, dergi, broşür ve diğer bir çok görsel unsurun tüketicisine ya da kullanıcısına vermek istediği mesajları tamamlayan bir hizmettir.

grafik-tasarım

Sunulan ürün ya da hizmeti tam anlamıyla tanıtmak, markanızı unutulmaz kılmak ve rakiplerinizden öne çıkmak için tasarım çalışmalarınızda özgünleşmeniz gerekmektedir. Bu sebeple Bers Ajans her firmayı kendi sektörü, ürün ve hizmet grubu özelinde değerlendirir ve çalışmalarını ona göre planlar. Amacına uygun grafik tasarım çalışmaları için tüm süreç ve detaylar, işinde uzman tasarımcılar tarafından yönetilmediğinde, elinizde yalnızca boşa harcanan para ve zaman kalacaktır.

Grafik Tasarım Süreçleri Nasıl İlerler?

– Analiz ve Planlama

Markanızın ihtiyaçlarını belirler ve işin ayrıntıları ekibimizce analiz edilir ve planlama yapılır.

– ​​Tasarım

Yapılan stratejik planlamada öncelik sıralamasına göre istenilenler doğrultusunda tasarıma başlanır ve birkaç örnek çıkartılır.

– ​Önizleme ve Adaptasyon

Ortaya çıkarılan tasarımların analiz aşamasında belirlenen gereksinimler açısından beklentiyi karşılayıp karşılamadığına bakılır. Tasarımcı ekip ve marka ile karşılıklı olarak yorumlarını yapar. Gerekli durumlarda çalışma revize edilerek, eksiklikler giderilir.

– İş Teslimi

İhtiyaç ve amacına uygun halde, ilgili formatlarda hazırlanan çalışmalar ekibimiz tarafından teslim edilir.

©2024 BERS AJANS

İletişim

Şu anda çevrimiçi değiliz. Ancak bize bir e-posta gönderebilirsiniz ve en kısa sürede size dönüş yapacağız.

Sending
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Log in with your credentials

Forgot your details?