Sosyal medya yönetimi sektör özelinde belirlenen tüm platformların en iyi şekilde yönetilerek daha fazla hedef kitlesine ulaşmayı amaçlayan bir süreç çalışmasıdır.

Marka, ürün veya hizmetlerinizi sosyal ağlar üzerinden doğru şekilde pazarlayabilmek için önce rakip analizi yapar ve bir strateji oluştururuz. Belirlediğimiz bu strateji doğrultusunda en etkili görsel tasarımlardan iletişim yöntemlerine kadar detaylıca düşünülmüş içerik planlamalarımızı yaparız.

Hedef müşterinin dijital geri bildirimi, doğrudan markamızdan söz eden sosyal medya kanallarını ve haber sitelerini izlemek, belirli anahtar kelimeler, konular veya sektörle ilgili tüm paylaşımların takibini ve analizini yapmak çok önemlidir. Sosyal dinleme olarak isimlendirdiğimiz bu süreci titizlikle takip eder ve yol haritamızı ona göre belirleriz.

Haftalık ve aylık olarak analiz ettiğimiz her bir sosyal hesabın kullanıcı verilerini profesyonelce okur ve düzenli olarak planlamalarımızı bu doğrultuda yenileriz. Böylelikle etkileşim ve istenilen verimlilik maksimum seviyede olur.

 

Facebook               Instagram               Twitter                Linkedin               Youtube

 

 

sosyal-medya-yönetimi

©2023 BERS AJANS

İletişim

Şu anda çevrimiçi değiliz. Ancak bize bir e-posta gönderebilirsiniz ve en kısa sürede size dönüş yapacağız.

Sending
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Log in with your credentials

Forgot your details?