Kurumsal Video Tasarım firmanın gücünü en iyi yansıtan pazarlama alanlarından biridir.

Bu alanda profesyonel ekibimiz ile birlikte önce firmanızı tanıyor ve beklentilerinizi değerlendiriyoruz. Taleplerinizi en iyi karşılayacak stratejilerimizi oluşturuyor ve sunuyoruz. Bu stratejik planlama doğrultusunda çalışmamızı tamamlıyor ilgili mecralarda kullanıma uygun hale getirip teslime diyoruz.

video-tasarım

Hizmet verdiğimiz alanlar;

-Kurumsal Tanıtım Filmi:

Firmanızı anlatmanın en kolay yolu kurumsal tanıtım filmi ile hedef kitlenize ulaşmaktır. Kurumsal geçmişinizi, hedeflerinizi, sektördeki yerinizi, ürün ve hizmet kalitenizi tanıtım filmi çekimi ile ön plana çıkarabilirsiniz. Siz de tanıtım filmi ile firmanızın güçlü yanlarını, ürün veya hizmetleri akıcı ve estetik bir kurguda kısa ve etkili bir şekilde anlatabilirsiniz.

-Fabrika Tanıtım Filmi:

Üretimdeki gücünüzü sosyal medya ve fuar organizasyonlarında gösterebileceğiniz en iyi seçenek fabrika tanıtım filmine sahibi olmaktır. Gelişen ve ilerleyen teknolojik ortamlarda artık basılı medya ve içerikler beklenen ilgili görmüyor. Hedef kitleyi yakalamak, istedğiniz mesajı hızlıca vermek ve algısını size kaydırmak için en etkili  yollardan biri de fabrika tanıtım videosu çekimi olacaktır.

Üretim tesisiniz için hayal ettiğiniz tanıtım filmini bir araya gelerek üretim ve hizmetlerinizi en iyi şekilde gösterebilmek adına bir kurgu oluşturuyor ve çekimlere bu stratejik kurguya uyarak başlıyoruz.

Ortaya çıkan video sonrasında varsa istenilen revizeleri yapıp fabrika tanıtım filmi nizi sizlere dilediğiniz HD formatı kalitesinde teslim ediyoruz. Bu sahibi olduğunuz filmi sosyal medyada/ web sitenizde / fuar alanlarında / sunumlarınızda v.s gibi alanlarda kullanabilirsiniz.

-Firma Tanıtım Filmi:

Etkili tanıtım filmi kurgularından biri de firma tanıtım projeleridir. Çünkü hedef kitle bazen de duygularına dokunan samimi mesajlar veren firmalara yakınlık ilgisi duyar. Bu yüzden öncelikle müşterimizle görüşecek bir senaryo yaratıyor ve ardında firma çalışanlarını da bu kurguya dahil ederek hem profesyonel hem de samimi çekimler gerçekleştiriyoruz. Böylelikle potansiyel müşterileriniz ekibinizi, çalışma ortamınızı henüz yüz yüze tanışmadan önce keşfetmiş oluyor.

-Ürün Tanıtım Filmi:

İş hayatında bazı insanları sözlü değil görsel olarak yakalayabilirsiniz. Eğer firma olarak göze hitap eden pazarlama faaliyetlerini ihmal ediyorsanız birçok potansiyel müşterinizi kaçırıyorsunuz demektir. İşte tam da bu sebeple sıkıcı teknik bilgi bombardımanına dönüşen ikili diyalogların yerini artık etkili ürün tanıtım videoları alıyor. Müşterimizle ön toplantı yaparak ürün özellikleri ve ön plana çıkması gerekenler üzerine görüşüyor ve bir şablon yaratıyoruz. Bu şablon doğrultusunda montajlarımızı tamamlayıp videonuzu dilediğiniz HD formatı kalitesinde teslim ediyoruz.

©2023 BERS AJANS

İletişim

Şu anda çevrimiçi değiliz. Ancak bize bir e-posta gönderebilirsiniz ve en kısa sürede size dönüş yapacağız.

Sending
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Log in with your credentials

Forgot your details?