Pazarlama Danışmanlığı:

Ürün ve hizmetler için yıllık stratejik planın oluşturulması, yürütülmesi ve yönetilmesinde çalıştığımız firmaları destekliyoruz. Gerekli durumlarda çeşitli konularda kurum içi eğitimlerle ekibi destekleyerek hedefe hızlı ve doğru adımlarla ulaşımı sağlıyoruz. 

Kurumsallaşma Danışmanlığı:

Kurumsallaşma süreci her şirketin ihtiyacına göre değişiklik gösterir.  

Bu sebeple verdiğimiz hizmeti şöyle tanımlayabiliriz; 

1.Kurumun kişilere bağlı kalmadan faaliyetlerini belirlenen misyon, vizyon, kalite politikası ve değerler gözetilerek yönetebilmesini sağlamak.  

2.Firmanın tüm süreç ve işlevlerini marka kimliği ile uyumlu kurallar dahilinde sistematik bir şekilde çalışanlara bağlı kalmadan yönetebilmesini sağlamak. 

danışmanlık

Basın ve İletişim Danışmanlığı:

İlgili yöneticiler ile medya iletişimi planlaması yaparak halkla ilişkiler kampanyalarını yönetir ve kamu imajını oluşturarak hedeflenen şekilde algı oluştururuz. Böylelikle belirlenen konularda marka konumlandırma yapılmasını sağlar ve markaya değer katarız. 

Kurumsal Markalaşma Danışmanlığı:

Firmanın genel durumunu analiz ettikten sonra imaj, itibar ve kriz yönetimi konularında etkili iletişim ve pazarlama teknikleri ile planlama yapar ve tüm sürece destek oluruz. 

Bireysel Markalaşma Danışmanlığı:

Bireyin genel durumunu analiz ettikten sonra kişisel imaj, itibar ve kriz yönetimi konularında etkili iletişim ve pazarlama teknikleri ile planlama yapar ve tüm sürece destek oluruz. 

İnsan Kaynakları Danışmanlığı:

Personel işe alım sürecinde ilanın ilgili departman için doğru şekilde hazırlanması, adaylara karakter analizi ve kurum kültürüne uygunluğu için ayırt edici bazı testlerin hazırlanması, ilgili departmanda yeni personelin oryantasyonu için yapılacaklar, eğitimlerin hazırlanması ve kurum içi çalışan motivasyonun daima yüksek tutulması ile ilgili profesyonel destek sağlıyoruz. 

©2023 BERS AJANS

İletişim

Şu anda çevrimiçi değiliz. Ancak bize bir e-posta gönderebilirsiniz ve en kısa sürede size dönüş yapacağız.

Sending
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Log in with your credentials

Forgot your details?